+90 (212) 607 11 78
info@turkeyestategroup.com

Bahçeşehir'de Villa

Bahçeşehir'de Villa

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Detaylar

Villa

6+2

Turkey Estate Group

Kat: 4

15 Yaşında

360 m2

Açıklama

Bahçeşehir 2. kısım Anadolu cd. Begonya sk. no: 8/D (üzerinde ÜNALAN yazıyor)


4 katlı. 360 metrekare civarında kapalı alan 200-300 metrekare arası bahçesi var. Bahçeye dışarıdan giriş yok sadece biz kullanıyoruz.


Alt katta 100m2, 2 oda, 1 büyük salon, wc banyo var. Bazıları burayı sauna-hamam-spa yapıyor bazıları spor-tenis, bazıları da betonu kesip işyeri yapıyor. Bazıları da orayı bağımsız ikinci bir ev yapıyor. Bu tamamen alan kişinin zevkine bağlı.


Bahçemizin etrafı yüksek yeşilliklerle çevrili olduğundan dışarıdaki insanlar rahatsız olmuyor, bahçede mangal, nargile, yemek ve her istediğimizi yapabiliyoruz kimse rahatsız olmuyor.


Bahçemizde kendi diktiğimiz meyve veren ağaçlar: Kayısı, şeftali, incir, vişne, kiraz, elma, armut, ayva, nar, Trabzon hurması, dut, üzüm, zeytin, erik, ceviz, yeni dünya, badem.


Cami, okul, sağlık ocağı, eczane hemen yanımızda. Yan tarafımızda vadi var. Burada tek katlı ahşap kafeteryalar olacak, villamızın önü hiç bir şekilde kapanmayacak.


Yeşil alanın yanında, yeşillikler arasında tam köşede, ayrı girişi olan bir villadır. Bahçeşehir'de bunun gibi bağımsız, müstakil villa ancak 3-4 tanedir.